Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

KRZYŻE NA POMNIK - CZARNE

Oferujemy szeroki wybór krzyży na pomnik wykonanych z brązu oksydowanego w czarnym kolorze. Tak samo jak krzyże nagrobne metalowe charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Są również łatwe w pielęgnacji i zachowują swój oryginalny wygląd na długie lata.

Czarne krzyże stanowią elegancki dodatek na nagrobkach z jasnych granitów, gdzie są dużo lepiej widoczne na zasadzie kontrastu niż krzyże metalowe.

Wszystkie wzory, które znajdują się w naszej ofercie są produktami firmy Rodlew, która od wielu lat specjalizuje się w wyrobach nagrobkowych ze stali nierdzewnej oraz brązu. Dzięki temu, że firma Rodlew posiada tak duże doświadczenie, mają Państwo pełną gwarancję jakość wszystkich dostępnych produktów.

Wzory dostępne w ofercie to m.in. krzyże proste, krzyże z Panem Jezusem, krzyże z dodatkami metalowymi.

Krzyże czarne w naszej ofercie występują są w różnych wymiarach. Możliwość wykonania pomnika z każdym z poniżej zaprezentowanych wzorów.

Dzięki współpracy z firmą Rodlew, decydując się na realizację nagrobka w naszej firmie, gwarantujemy rabat od detalicznej ceny producenta na wszystkie ich produkty.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

Krzyże nagrobkowe czarne z brązu oksydowanego

Poniżej zaprezentowane są dostępne w naszej ofercie wzory krzyży.