Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

KSIĄŻKI NA POMNIK

Książki na pomnik najczęściej pełnią funkcję dodatkowego miejsca na napisy dla kolejnej osoby pochowanej w danym grobie, gdy nie ma już możliwości umieszczenia napisu na tablicy nagrobkowej. Stanowią przy tym elegancki i estetyczny dodatek do pomnika, nadając jeszcze bardziej osobisty i niepowtarzalny charakter. Książki mogą również stanowić ciekawą alternatywa dla zamontowania tablicy napisowej.

Na książce oprócz napisu z danymi zmarłego, może również znaleźć się osobista sentencja, zdjęcie porcelanowe zmarłego lub wygrawerowany wizerunek.

Oferujemy granitowe książki na pomnik w różnych wymiarach, kształtach oraz grubościach. Dostępne książki nagrobkowe mogą być wykonane z różnych rodzaju granitów, zarówno jasnych, ciemnych czy kolorowych.

Najczęściej polecamy naszym klientom czarne książki, ponieważ pasują do niemal każdego nagrobka, a także, ładnie oraz czytelnie prezentują się na nich napisy oraz inne dodatki.

Standardowe wymiary: 30/40cm, 35/45cm, 40/50cm, 40/60cm, 50/70cm.

Możliwość realizacji nietypowego wzoru książki według projektu klienta oraz realizacji książki z artystyczną płaskorzeźbą.

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej siedziby.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

Książki nagrobkowe wzory

Poniżej zaprezentowane są dostępne w naszej ofercie wzory książek granitowych.