Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

LAMPIONY NA POMNIK - METALOWE

Metalowe lampiony na pomnik to idealny dodatek na nowoczesne nagrobki, jak również tradycyjne. Ładnie komponują się razem z innymi metalowymi akcesoriami nagrobkowymi takimi jak krzyże czy ozdoby nagrobne. Stanowią ciekawą alternatywę dla zniczy i są całoroczna ozdobą na pomniku.

Lampiony nagrobkowe w naszej ofercie wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej, dzięki temu cechuje je wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne i wysoka trwałość. Użyta do ich produkcji stal nie zmienia swojego wyglądu po wpływem promieni słonecznych i zachowuje swój wygląd na długie lata.

W ofercie m.in. lampiony w kształtach tradycyjnych, owalne, prostokątne, metalowe połączone z elementami granitowymi, lampiony z mozaiką, lampiony szklane.

Wszystkie oferowane lampiony metalowe produkowane są przez firmę Rodlew, która od ponad 30 lat zajmuje się wyrobem akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej.

Realizujemy nagrobki z każdym dostępnym wzorem z poniżej zaprezentowanej oferty.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

Lampiony metalowe nagrobne

Poniżej zaprezentowane są dostępne w naszej ofercie lampiony nagrobkowe.