Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

OZDOBY NA POMNIK

W naszej ofercie znajdą Państwo ozdoby na pomnik w postaci aplikacji metalowych wykonanych ze stali nierdzewnej. Wyróżniają się one wysoką odpornością na wszelkie zmienne warunki atmosferyczne.

Metalowe ozdoby nagrobkowe stanowią ciekawy dodatek do pomnika, nadając mu eleganckiego wyglądu. Komponują się ciekawie z innymi dodatkami takimi jak krzyże metalowe na ciemnych tablicach nagrobkowych. Stanowią alternatywę dla różnego rodzaju grawerów w kamieniu.

Wszystkie metalowe ozdoby w naszej ofercie są wyrobami firmy Rodlew, która specjalizuje się do lat w produkcji wszelkiego rodzaju produktów przeznaczonych na cmentarz ze stali nierdzewnej oraz brązu. Wszystkie ich wyroby charakteryzują się wysoką jakością oraz dbałością o szczegóły.

Oferujemy m.in. metalowe ozdoby kwiatowe, ozdoby na pomnik dla dziecka, ozdoby metalowe z wizerunkiem Pana Jezusa oraz Matki Boskiej, ozdoby nagrobne z aniołami.

Możliwość realizacji nagrobka z dowolnym wzorem z poniżej zaprezentowanej oferty.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

Ozdoby nagrobkowe wykonane z metalu

Poniżej zaprezentowane są dostępne w naszej ofercie ozdobne aplikacje metalowe.