Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

USŁUGI POGRZEBOWE

Zakład Pogrzebowy Dąbrowa Górnicza

Zakład Pogrzebowy ANSYMA - Andrzej Mróz świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całej Dąbrowy Górniczej oraz okolic. Na życzenie klienta organizujemy pochówki na terenie całego kraju. Wykonujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy zmarłych.

Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów tradycyjnych oraz pogrzebów z kremacją w takim obrządku, jaki wyznawał zmarły. Ceremonię pogrzebową obsługujemy reprezentacyjnym karawanem prestiżowej marki Mercedes-Benz oraz drugim karawanem służącym jako przewóz kwiatów podczas ceremonii pogrzebowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnimy profesjonalnie wykonaną usługę. Dbamy o każdy szczegół, aby rodzina w tak trudnych chwilach mogła godnie i w spokoju pożegnać bliską osobę.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Doradzamy na każdym etapie załatwiania spraw, tak aby nie narażać Państwa na niepotrzebne koszty. Ofertę dostosowujemy do potrzeb oraz możliwości finansowych klienta. Doradzamy także w wyborze trumny, bądź też urny oraz kwiatów na pogrzeb.

Jesteśmy do państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

CAŁODOBOWY KONTAKT
TEL. 32 268 63 63 KOM. 691 544 555

Co zrobić w przypadku śmierci bliskiej osoby?

Przygotowaliśmy poradnik pogrzebowy, w którym znajdą Państwo informację co zrobić krok po kroku, gdy nastąpi zgon. Znajdą Państwo odpowiedź na to kiedy należy zgłosić zgon, kto stwierdza zgon, co zrobić, gdy zgon nastąpił w domu.

PORADNIK POGRZEBOWY

Zaufaj zakładowi pogrzebowemu z wieloletnim doświadczeniem, który świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1992 roku.

Indywidualne
podejście

Indywidualne podejście do klienta. Dbanie o każdy detal, gwarancja bezpośredniej pomocy i zrozumienia.

Czynne
całodobowo

Dyspozycyjność o każdej porze dnia. Całodobowo, 7 dni w tygodniu, również w dni wolne od pracy.

Doświadczenie
i profesjonalizm

Ponad 27 lat doświadczenia w organizacji pogrzebów. Zapewnienie spokojnego oraz godnego pochówku.

MOBILNE BIURO POGRZEBOWE

Nie zawsze mają Państwo możliwość, aby dojechać do biura zakładu pogrzebowego, może być to spowodowane z różnych względów. Rozumiemy to i dlatego wprowadzaliśmy do oferty mobilne biuro pogrzebowe.

Zorganizujemy spotkanie we wskazanym przez Państwa miejscu, dopełnimy wszelkich formalności, tak aby organizacja pogrzebu była dla Państwa jak najmniejszym obciążeniem. Więcej szczegółów poniżej.
MOBILNE BIURO USŁUG POGRZEBOWYCH

SZEROKA OFERTA
USŁUG POGRZEBOWYCH

Oprawa muzyczna

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną podczas pogrzebu. Mają Państwo możliwość skorzystania z usług trębacza, skrzypka lub orkiestry.

Kremacja zmarłego

Pomagamy w całym procesie związanym z kremacją osoby zmarłej. Załatwiamy za Państwa wszelkie formalności w spopielarni, organizujemy ostatnie pożeganie przed procesem kremacji.

Całodobowy transport zmarłych

Odbiór zmarłego(eksportacja) z mieszkania, domu, szpitala, prosektorium czy hospicjum, a następnie przewóz zmarłego do chłodni lub kaplicy przedpogrzebowej.

Pomoc w formalnościach

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Doradzamy, aby nie narażać Państwa na niepotrzebne koszty.

Kwiaty na pogrzeb

Dowóz na Państwa życzenie z wybranej kwiaciarni wieńców oraz wiązanek do kościoła lub kaplicy. Pomoc w transporcie kwiatów na miejsce spoczynku.

Przechowanie w chłodni

Przechowanie zmarłego w specjalistycznej chłodni do momentu ceremonii pogrzebowej.

Mistrz ceremonii

Organizacja pogrzebów świeckich oraz każdego wyznania. Możliwość przeprowadzenie pogrzebu przez mistrza ceremonii.

Transport dla żałobników

Organizacja transportu dla uczestników pogrzebu. Możliwość wynajęcia busa lub autobusu. Przewóz do kościoła oraz na cmentarz.

Ubieranie zmarłych

Odpowiednie przygotowanie ciała z pełnym poszanowaniem zmarłego. Kosmetyka pośmiertna, ubieranie zmarłych.

Utensylia pogrzebowe

Redagowanie i wydruk nekrologów, eleganckie tabliczki metalowe, krzyże drewniane, różańce oraz modlitewniki dla zmarłego. Publikacja klepsydr w prasie oraz Internecie.

Pogrzeby różnych wyznań

Organizacja ceremonii pogrzebowej różnych wyznań i w różnych obrządkach oraz tradycjach pogrzebowych.

Ekshumacja zmarłych

Firma ANSYMA spełnia wszelkie wymogi do przeprowadzania ekshumacji zwłok na terenie całego kraju. Ekshumacja nastepuje po wydaniu zgody przez Inspektorat Sanitarny (SANEPID).

Przewozy krajowe oraz międzynarodowe

Organizacja przewozu zmarłych na terenie całego kraju. Transport zmarłych z zagranicy. Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.

Pomoc psychologiczna oraz odszkodowania

Pomoc psychologiczna związana z śmiercią bliskiego. Posiadamy kontakty do organizacji zajmujących się odszkodowaniami powypadkowymi.

Pogrzeb z kremacją

Kompleksowo zajmujemy się organizacją pogrzebu z urną. Dopełniamy wszelkich formalności w krematorium. Organizujemy, również ostatnie pożegnanie ze zmarłym przed procesem spopielenia.
Wszystkie niezbędne sprawy związane z kremacją załatwią Państwo w naszym biurze.

Posiadamy róznorodny wybór wzorów urn pogrzebowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami usługi kremacji.

Pogrzeb tradycyjny

Pogrzeb tradycyjny czyli z trumną to nadal mimo rosnącej liczby kremacji najczęściej preferowany sposób chowania zmarłych w Polsce.

Organizując pogrzeb z trumna w naszej firmie, mają Państwo gwarancję godnego pochówku zmarłego. Zajmujemy się kompleksowo wszystkimi kwestiami związanymi z pogrzebem.

Do wyboru szeroki zakres różnych modeli trumien, zarówno tańszych z drewna miękkiego np. sosny jak również droższe trumny dębowe. W ofercie posiadamy solidne i estetycznie wykonane trumny w cenach dostosowanych do możliwości finansowych każdego klienta.

KARAWAN MERCEDES

Obsługa konduktu pogrzebowego reprezentacyjnym karawanem Mercedes. Transport kwiatów na pogrzeb z wybranej kwiaciarni. Całodobowy transport zmarłych z dowolnego miejsca zgonu. Pomoc w dopełnieniu wszelkich kwestii związanych z przewozem zmarłych na terenie całego kraju oraz za granicą.


TRANSPORT ZMARŁYCH

transport zwłok lazyload

TRUMNY DREWNIANE

Zróżnicowany wybór trumien. Trumny wykonane z drewna miękkiego, jak również dębowe. Tradycyjne oraz nowoczesne modele trumien. Oferta trumien dostosowana do możliwości finansowych każdego klienta.

TRUMNY

URNY POGRZEBOWE

Bogaty wybór urn pogrzebowych. Urny drewniane, ceramiczne, szklane, kamienne, kompozytowe, metalowe oraz z onyksu. W ofercie zarówno tanie urny o prostych wzorach, jak również droższe urny artystyczne z ceramiki lub urny granitowe.

URNY

Najczęściej zadawane pytania

 • Ile wynosi zasiłek pogrzebowy?

  Zasiłek pogrzebowy wynosi aktualnie 4000 zł.

  Zasiłek pogrzebowy

 • Co zrobić, gdy śmierć nastąpiła w środku nocy, w dniu wolnym od pracy lub w święta?

  Nasz zakład pogrzebowy jest czynny całodobowo, również w dni wolne od pracy oraz święta. Wykonujemy całodobowy przewóz zmarłych. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

  TEL. 32 268 63 63 KOM. 691 544 555

 • Na jakim terenie świadczą Państwo usługi pogrzebowe?

  Świadczymy usługi pogrzebowe na terenie całej Dąbrowy Górniczej oraz w pobliskich miejscowościach takich jak Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siewierz. Na życzenie klienta wykonujemy również usługi pogrzebowe na terenie całego kraju. Świadczymy krajowy oraz międzynarodowy transport zmarłych.

 • Jakich wyznań pogrzeby Państwo organizują?

  Organizujemy zarówno pogrzeby katolickie, świeckie oraz w każdym obrządku, jaki wyznawał zmarły.