Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

NOWOCZESNE WAZONY NA POMNIKI

Wychodząc oczekiwania wszystkim klientom oraz dostosowując się do nowych trendów na rynku wprowadziliśmy do naszej oferty akcesoriów nagrobkowych nowoczesne kwadratowe wazony na pomnik.

Stanowią one nieodzowny dodatek do minimalistycznych nowoczesnych nagrobków. Idealnie komponują się z prostymi tablicami napisowymi oraz z płytami nagrobkowymi o prostych kształtach.

W połączeniu z krzyżami oraz ozdobami wykonanymi ze stali nierdzewnej tworzą spójna kompozycję na nagrobku, która podkreśla jego niepowtarzalny i osobisty charakter.

W szerokie ofercie znajdą Państwo zarówno proste wazony kwadratowe, ale również wazony w kształcie diamentu oraz w innych nieszablonowych kształtach.

Oferujemy również wazony kwadratowe z elementami ze stali nierdzewnej, prostymi metalowymi wstawkami oraz z ozdobami kwiatowymi. Ciekawym wyborem są także wazony dwukolorowe łączone z dwóch różnych kamieni, czarnego oraz jasnego.

Wszystkie z dostępnych wzorów mogą być wykonane z kamienia dopasowanego do koloru nagrobka.

Wazony na pomnik z granitu cechuje wysoka trwałość, łatwość mycia i utrzymania w czystości. Są one również dużo lepszym wyborem niż wszelkiego rodzaju wazony z żywicy i plastiku, które odradzamy wszystkim klientom, ponieważ są one słabej jakości i szybko blakną na słońcu.

Realizujemy nagrobki z każdym dostępnym poniżej wzorem wazonów.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

Wazony granitowe nowoczesne

Poniżej zaprezentowane są dostępne w naszej ofercie wazony granitowe w nowoczesnych formach.