Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

KARAWAN
TRANSPORT ZMARŁYCH

Realizujemy całodobowy transport zmarłych w Dąbrowie Górniczej oraz na terenie całego kraju, organizujemy również transport międzynarodowy. Przewozimy zmarłych z miejsca zgonu m.in. domów, mieszkań, prosektoriów, szpitali, hospicjum, domów seniora do kaplicy przedpogrzebowej lub chłodni.

Gwarantujemy godny i profesjonalny przewóz z pełnym poszanowaniem osoby zmarłej, wyspecjalizowanym karawanem posiadającym wszelkie pozwolenia i atesty niezbędne do transportu zmarłych.

Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego ANSYMA mają Państwo gwarancję godnego pożegnania swojego bliskiego. Zdajemy sobie sprawę jak ciężkie są to chwile, dlatego dbamy o to, aby zapewnić wszelką pomoc w tym czasie.

Ceremonię pogrzebową obsługujemy reprezentacyjnym karawanem marki Mercedes-Benz. Dbamy o każdy detal, aby ceremonia pochówku była dla Państwa możliwością spokojnego pożegnania się ze swoim bliskim. Układamy kwiaty, zajmujemy się ich transportem ze wskazanej przez klienta kwiaciarni do Kościoła, a następnie na cmentarz. Zapewniamy również ewentualny transport dla żałobników w postaci busa lub autobusu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia, również w dni wolne od pracy. Zapewniamy wszelką pomoc w transporcie osoby zmarłej z dowolnego miejsca zgonu.

TEL. 32 268 63 63 KOM. 691 544 555

zdjęcie, na którym jest karawan mercedes zdjęcie, na którym jest reprezentacyjny karawan pogrzebowy zdjęcie przedstawiające karawan służący do transportu zmarłych