Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

NAGROBKI ARTYSTYCZNE

Zajmujemy się kamieniarstwem artystycznym, realizujemy unikalne i wysoce estetyczne nagrobki artystyczne ze wszelką dbałością o detale. Realizując nagrobek w naszej firmie, gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

Wykonujemy rzeźby oraz płaskorzeźby nagrobne w kamieniu. Jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą rzeźbę nagrobną według przedstawionego pomysłu klienta. W ofercie, również portrety zmarłych, wizerunki postaci, rzeźbione krzyże, ręcznie grawerowane ornamenty i motywy kwiatowe.

nagrobek z aniołem

Rzeźby i płaskorzeźby nagrobne

Nagrobki granitowe z ręcznie kutymi rzeźbami i płaskorzeźbami, które wykonywane są przez rzeźbiarzy, z którymi stale współpracujemy.

Każdy dostępny wzór rzeźb nagrobnych może zostać wybarwiony na kolor szary lub złoty, co podkreśli jeszcze bardziej wszelkie detale. Kolor jest wysoce odporny na wszelkie warunki atmosferyczne i zachowuje swój wygląd na długie lata.

Możliwość realizacji tablicy nagrobkowej z m.in. rzeźbionym krzyżem, drzewem, winogronami, różami, liliami. Rzeźby Pana Jezusa, Maryi oraz tablice z wyrzeźbionym aniołem.

Wykonujemy również rzeźby na nagrobki dla dziecka, w tym m.in. rzeźby aniołków oraz misia.

Katalog rzeźb nagrobkowych
wizerunek nagrobkowy Jezusa

Grawerowane wizerunki nagrobkowe

Grawerujemy wizerunki nagrobne oraz portrety zmarłych. Szeroki katalog gotowych wzorów grawerów zarówno czarno-białych oraz kolorowych. Grawerowanie wizerunku m.in. Jezusa, Maryi oraz Jana Pawła II. Grawerowane w kamieniu anioły oraz postacie Świętych.

Możliwość realizacji grawerowanego portretu osoby zmarłej z powierzonego zdjęcia przez klienta.

Katalog wizerunków

Zamów unikalny nagrobek artystyczny

Gotowe wzory

W ofercie kilkadziesiąt gotowych wzorów rzeźb, płaskorzeźb nagrobnych oraz obrazów grawerowanych w kamieniu.

Indywidualny projekt

Możliwość wykonania niemalże dowolnej rzeźby nagrobnej według pomysłu klienta. Realizacja portretów oraz rzeźb zmarłych.

Przystępne ceny

Realizacja nagrobka artystycznego w naszej firmie, nie wiąże się ze znacznie większymi kosztami w porównaniu do nagrobków tradycyjnych.

Dbałość o detale

Każda rzeźba, płaskorzeźba oraz grawer wyróżniają się dużą jakością wykonania oraz dbałością o szczegóły.

Unikalność

Nagrobki artystyczne z rzeźbieniami wyróżniają się swoim unikalnym wyglądem na tle innych nagrobków na cmentarzu.

Malowanie rzeźb

Wszystkie rzeźby oraz płaskorzeźby w ofercie mogą zostać wybarwione są na kolor szary lub złoty, dzięki czemu są dużo bardziej widoczne.

PRZYKŁADOWE
TABLICE Z RZEŹBAMI

na zdjęciu tablica rzeźbiona krzyż z różami na zdjęciu płaskorzeźba jezusa głowa na zdjęciu rzeźbiony anioł róża na zdjęciu rzeźba przestrzenna jezusa na zdjęciu rzeźbiarstwo kamieniarskie jezu ufam tobie na zdjęciu artystyczna płaskorzeźba na nagrobku na zdjęciu rzeźbione winogrona krzyż na zdjęciu tablica nagrobek serce na zdjęciu plaskorzeźba jezusa na krzyżu

PRZYKŁADOWE REALIZACJE
NAGROBKÓW Z RZEŹBAMI I PŁASKORZEŹBAMI

Poniżej, zaprezentowane są przykładowe zrealizowane przez nas nagrobki artystyczne.

rzeźbiona tablica na eleganckim nagrobku artystycznym nagrobek artystyczny z rzeźbionymi różami nagrobek artystyczny