Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

UTENSYLIA
POGRZEBOWE

W naszej ofercie pogrzebowej znajdą Państwo szeroki wybór różnych utensylii pogrzebowych. W ofercie posiadamy m.in szeroki wybór nekrologów(klepsydr), tabliczki pogrzebowe w różnych wzorach, krzyże drewniane, modlitwniki jak i różańce dla osoby zmarłej.

NEKROLOGI

Nekrolog lub inaczej klepsydra jest to informacja o śmierci osoby, zamieszczana w celu powiadomienia o uroczystościach pogrzebowych.

Redagujemy oraz drukujemy nekrologi w profesjonalnie opracowanej szacie graficznej. Na życzenie klientów, dołączamy wszelkie dodatkowe informacje czy sentencje, jak również zdjęcie osoby zmarłej. Możemy również zamieścić nekrologi w prasie oraz Internecie.

Bez żadnych dodatkowych kosztów drukujemy dowolną liczbę nekrologów wedle życzenia klienta.

W ofercie również wydruk podziękowań za uczestnictwo wszystkim obecnym na pogrzebie i ostatnim pożegnaniu zmarłego.

KRZYŻE DREWNIANE

Krzyże drewniane to na nich zamocowane są tabliczki metalowe z danymi osoby zmarłej. Krzyż drewniany wraz z tabliczka umożliwia identyfikacje grobu do czasu postawienia nagrobka.

TABLICZKI
POGRZEBOWE

Tabliczka pogrzebowa odgrywa ważna rolę podczas ceremonii pogrzebowej, to na niej często skupia się wzrok uczestników pogrzebu. Zawiera ona imię oraz nazwisko osoby zmarłej, a także datę urodzin i śmierci.

Starannie i kompetentnie wykonana tabliczka jest wyrazem szacunku i pamięci dla zmarłego. Estetyka, czytelność oraz profesjonalne wykonanie to cechy, które wyróżniają nasze tabliczki pogrzebowe. Korzystając z naszych usług zapewniamy Państwu szeroki wybór dostępnych wzorów.

Na życzenie klienta, jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny projekt, mogący np. zawierać określoną sentencję czy wizerunek osoby zmarłej.

Cechy naszych tabliczek na grób

Estetyczne wykonanie

Prosta i elegancka czcionka, gwarantująca estetyczny i czytelny napis na tabliczce.

Solidność

Nasze tabliczki wykonane są z aluminium, co gwarantuje im dużą odporność na warunki atmosferyczne.

Specjalna warstwa ochronna

Napisy na tabliczce, zabezpieczone są specjalną wartwą bezbarwną, która gwarantuje ochronę przez blaknięciem.

Indywidualny projekt

Możliwośc stworzenia indywidualnego projektu na życzenie klienta.

Zdjęcie zmarłego

Możliwość umieszczenia na tabliczce zdjęcia zmarłego.

Unikalne wzory

Oferujemy kilkanaście unikalnych wzorów tabliczek. Wykonujemy tabliczki złote, srebrne, białe oraz z tłem.

projekt tabliczki złotej w kształcie tarczy projekt tabliczki srebrnej metalowej w kształcie tarczy projekt tabliczki białej na grób w kształcie tarczy projekt tabliczki majacym w tle wizerunek jezusa projekt tabliczki metalowej z wizerunkiem jezusa projekt tabliczki na cmentarz z tłem golgota projekt tabliczki pogrzebowej prezydenckiej projekt tabliczki nagrobnej dla dwóch osób zmarłych projekt tabliczki upamiętniającej z wizerunkiem jesusa chrystusa projekt tabliczki dla zmarłego owalnej z wizerunkami jezusa i maryi projekt tabliczki metalowej, której jest jezus niosący krzyż projekt tabliczki w kształcie koła z modlącym się jezusem