Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

URNY

Posiadamy w ofercie szeroki wybór urn pogrzebowych. Mają Państwo do wyboru urny drewniane, ceramiczne, kamienne, wykonane z kompozytu, z metalu oraz onyksowe. Oferujemy urny na prochy w różnych malowaniach, lakierowane na połysk lub matowe, z różnymi zdobieniami i w wielu kształtach, zarówno urny nowoczesne oraz tradycyjne. Zawsze w ofercie posiadamy ponad 30 różnych wzorów urn.

Stale staramy się, poszerzać naszą ofertę pogrzebową podejmując współpracę z nowymi producentami urn, tak aby mieli Państwo szeroki wybór modeli zarówno droższych jak artystyczne urny ceramiczne czy solidne modele urn kamiennych wykonanych z trwałego i twardego granitu, jak również znajdą Państwo w ofercie tańsze modele urn metalowych czy proste urny drewniane.

URNY POGRZEBOWE
SZEROKI WYBÓR

Urny Ceramiczne

Posiadamy w ofercie urny wykonane z ceramiki w różnych wzorach oraz z eleganckimi dodatkami nadającym im wyjątkowy charakter. Urny ceramiczne formowane są z gliny, a następnie wypalane w specjalnym piecu o wysokiej temperaturze, gdzie zyskują wysoką trwałość. Urny ceramiczne w naszej ofercie pochodzą z polskiej manufaktury, gdzie są ręcznie tworzone przez tamtejszych artystów.

Urny Drewniane

Urny drewniane są zazwyczaj wykonane z gatunków drewna miękkiego np. sosny, jak również mogą być wykonane z drewna dębowego w przypadku bardziej luksusowych modeli urn. Posiadamy w ofercie zarówno urny drewniane w prostych nowoczesnych kształtach jak również z ręcznie wyrzeźbionymi elementami serca czy motywami kwiatowymi. Oferujemy także urny drewniane w kształcie serca oraz małej trumny.

Urny Kompozytowe

Urny wykonane z kompozytu, cechują się wysoką trwałością, dzięki materiałowi, z którego są wykonane można nadać im różne formy. Mogą być wykonane w imitacji kamienia, dzięki temu są tańszą alternatywą dla urn kamiennych. Urny kompozytowe cechują się estetycznym wyglądem w przystępnej cenie.

Urny Metalowe

Urny metalowe jest to najczęstszy wybór klientów. Cechują się estetycznym i atrakcyjnym dla oka wyglądem, mają dużą wytrzymałość, a dodatkową są najtańszymi urnami w naszej ofercie. Posiadamy szeroki wybór urn wykonanych z metalu, zarówno proste nowoczesne wzory oraz z różnymi ozdobnymi dodatkami.

Urny Szklane

Urny szklane cechują się bardzo eleganckim i wysoce estetycznym wyglądem. W ofercie posiadamy urny szklane z artystycznymi dodatkami z odlewanego metalu, które nadają im niepowtarzalny wygląd.

Urny Kamienne

Urny kamienne wyróżniają się przede wszystkim trwałością oraz solidnym wykonaniem. Każda urna kamienna jest wyjątkowa, ponieważ każdy kamień z natury ma zawsze trochę inny niepowtarzalny wygląd i teksturę.

PRZYKŁADOWE
URNY

fotografia urny szklanej o ciemnym kolorze fotografia urny szklanej niskiej o ciemnym kolorze fotografia urny ceramicznej z ozdobnym kwiatem fotografia urny ceramicznej z liliami fotografia urny ceramicznej szarej z kwiatkiem fotografia urny kompozytowej z krzyżem fotografia urny kompozytowej skrzynki z różami fotografia urny kompozytowej białej z złotym krzyżem fotografia eleganckiej urny szklanej czarnej urna z kryształem svarowskiego fotograia urny białej z krzyżem z ceramiki zdjęcie urny z ceramiki w dwóch kolorach czarnym i białym z kwiatkami fotografia urny ceramicznej w kształcie serca fotografia urny drewnianej w kształcie trumienki fotografia urny drewnianej szkrzynki fotografia urny drewnianej prostej fotografia urny drewnianej z ozdobą fotografia urny drewnianej w kształcie serca