Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

AKCESORIA
NAGROBKOWE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą akcesoriów nagrobkowych. Akcesoria nagrobkowe m.in. krzyże metalowe oraz z brązu, aplikacje nagrobne, wazony granitowe, wazony metalowe, lampiony, książki granitowe. Wykonujemy zdjęcia na porcelanie i krysztale. Posiadamy również w ofercie ławki cmentarne i inne dodatki nagrobne.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

prosty krzyż nagrobkowy

Krzyże na pomnik

Szeroki katalog krzyży nagrobkowych wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz brązu. Krzyże na pomnik srebrne, złote oraz czarne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty firmy Rodlew.

W ofercie zarówno krzyże we wzorach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Krzyże metalowe na nowoczesne pomniki, krzyże z kryształami oraz krzyże w różnych nietypowych i ciekawych wzorach, które stanowią idealny dodatek na każdy nagrobek.

Krzyże srebrne Krzyże złote Krzyże czarne
ozdoba nagrobkowa róża

Ozdoby na pomnik

Oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju ozdób nagrobkowych ze stali oraz brązu. W ofercie ozdoby na pomnik metalowe oraz ozdoby w kolorze czarnym wykonane z brązu oksydowanego.

Aplikacje nagrobne z wizerunkiem Pana Jezusa, Maryi, ozdoby w kształcie aniołów oraz aniołków, róże oraz inne motywy kwiatowe. Metalowe ozdoby na pomniki to stosunkowy tani, trwały oraz estetyczny dodatek.

Ozdoby srebrne Ozdoby czarne
wazon metalowy ze stali nierdzewnej

Wazony metalowe

Wazony i wazy metalowe ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości produkty firmy Rodlew, specjalizującej się w produkcji najwyższej jakości akcesoriów nagrobkowych.

Wazony metalowe dobrze komponują się na nagrobku razem z krzyżami metalowymi oraz innym dodatkami ze stali. W ofercie znajdą Państwo różnorodny wybór wzorów spełniających całoroczną ozdobę na pomniku.

Wazony metalowe Wazy metalowe
lampion metalowy nowoczesny

Lampiony metalowe

Lampiony na pomnik ze stali nierdzewnej kwasoodpornej produkcji Rodlew. Trwała całoroczna ozdoba na pomniku, która jest dobrą alternatywą dla wszystkiego rodzaju zniczy. Łatwe w pielęgnacji oraz odporne na warunki atmosferyczne.

W ofercie posiadamy zarówno lampiony w kształtach klasycznych oraz minimalistyczne lampiony na nowoczesne nagrobki.

Lampiony metalowe
wazon granitowy kwadratowy

Wazony nowoczesne

Realizując nowoczesny pomnik, warto zastanowić się również nad różnego rodzaju dodatkami, które będą idealnie się komponowały z całą aranżacja nagrobka. Jednym z takich dodatków mogą być nowoczesne wazony w prostokątnych kształtach.

Oferujemy duży wybór nowoczesnych wazonów wykonanych z granitu. W ofercie zarówno proste wazony jak również wazony z metalowymi dodatkami oraz z metalowymi aplikacjami kwiatowymi.

Wazony nowoczesne
wazon tulipan

Wazony granitowe

Posiadamy w ofercie szeroki wybór wazonów granitowych. Wazony na pomnik toczone w kształcie tulipana oraz wazony zdobione idealne na nagrobki artystyczne. Wazony granitowe to ładny i trwały dodatek do każdego nagrobka.

Oferujemy zarówno wazony czarne, a także z dowolnego granitu pasującego kolorystycznie do nagrobka.

Wazony tradycyjne Wazony zdobione
lampion nagrobkowy granitowy

Lampiony granitowe

Lampiony na pomnik wykonane z granit. W ofercie zarówno lampiony granitowe tradycyjne oraz lampiony nowoczesne w postaci okrągłej lub prostokątnej. Trwały i estetyczny dodatek na każdy nagrobek.

Możliwość wykonania większości z dostępnych modeli z granitu pasującego do koloru nagrobka.

Lampiony granitowe
misa na pomnik z granitu

Misy nagrobkowe

Misy nagrobkowe lub inaczej wazy nagrobkowe stanowią elegancki i estetyczny dodatek na pomniku. Oferujemy misy wykonane z różnego rodzaju granitów dopasowanych do każdego nagrobka.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór waz nagrobkowych oraz kulowazonów. Wazy tradycyjne, nowoczesne, misy ze wstawkami metalowymi oraz wazy zdobione nakuwane.

Misy nagrobkowe
ksiażki na pomnik

Książki na pomnik

W naszej ofercie kamieniarskiej znajdą Państwo również granitowe książki na pomnik. Najczęściej klient decyduje się na zakup książki granitowej, gdy na istniejącym pomniku brakuje już miejsca na dopisanie kolejnego zmarłego na tablicy napisowej.

Na książce oprócz danych zmarłego, można także umieść dowolną sentencję, zdjęcie porcelanowe czy wygrawerować wizerunek zmarłego.

Książki na pomnik
litery na pomnik Rodlew

Litery na pomnik metalowe

Litery metalowe ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Nie blakną pod wpływem słońca, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Litery na pomnik w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym, litery mogą być wykończone w polerze lub macie. Dostępne czcionki m.in: Romano, Rodlew, Arial oraz litery w kursywie.

Litery na pomniki

SZEROKI WYBÓR DODATKÓW NA POMNIK

1.

zdjęcia porcelanowe
oraz kryształowe

2.

krzyże nagrobne
metalowe

3.

szeroki wybór
wazonów granitowych

4.

krzyże nagrobne
z brązu

5.

aplikacje metalowe
wizerunki Jezusa, róże

6.

lampiony
nagrobne

7.

litery metalowe
oraz z brązu

8.

nowoczesne wazony
wazy metalowe

9.

solidne ławki
metalowe

10.

zdjęcia nagrobne
trójwymiarowe

11.

akcesoria nagrobne
włoskie

12.

wazony zdobione
oraz rzeźbione

13.

misy oraz kule
granitowe

14.

książki
granitowe

15.

podstawki granitowe
pod zdjęcia