Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

TRUMNY

W ofercie Zakładu Pogrzebowego ANSYMA znajdą Państwo duży wybór różnych modeli trumien. Posiadamy zarówno trumny tańsze wykonane z drewna miękkiego jak i te bardziej ekskluzywne wykonane z gatunków drewna twardego takich jak np. dąb. Oferujemy trumny we wzorach polskich, niemieckich, hiszpańskich, francuskich, włoskich oraz amerykańskich.

Stale dbamy, aby oferta trumien była zróżnicowana i dostosowana do wymagań i możliwości finansowych klientów. W ofercie znajdują się zarówno proste wzory trumien z niewielka ilością ozdób, jak również modele bogato zdobione i wykonane z najlepszego drewna dla najbardziej wymagających klientów. Oferujemy zarówno modele trumien tradycyjnych o klasycznym wyglądzie np. z koronką jak i sarkofagi o nowoczesnym wyglądzie.

Zawsze dostosowujemy się do Państwa wymagań oraz możliwości finansowych.

Poniżej mogą Państwo zobaczyć przykładowe trumny znajdujące się w naszej ofercie pogrzebowej.

KATALOG
TRUMIEN

zdjęcie ukazujące trumnę zwężaną do nóg w połysku zdjęcie przedstawiające trumnę dębową amerykańską zdjęcie przedstawiające trumnę francuską zdjęcie przedstawiające trumnę francuską z koronką zdjęcie przedstawiające trumnę amerykankę mazerowaną zdjęcie ukazujące trumnę z płaskorzeźbą przedstawiającą ostatnią wieczerzę zdjęcie, na którym pokazana jest luksusowa trumna hiszpańska zdjęcie przedstawiające trumnę model amerykański zdjęcie przedstawiające trumnę model flader na zdjęciu trumna lakierowana matowa na zdjęciu trumna włoska luksusowa na zdjęciu trumna hiszpańska na zdjęciu trumna kształt skrzypce o prostym wykończeniu zdjęcie przedstawiające trumnę francuską wykonaną z dębu zdjęcie przedstawiające jasną trumnę hiszpańską zdjęcie przedstawiające jasną trumnę o wzorze hiszpańskim zdjęcie przedstawiające prostą trumnę model socjalny zdjęcie, na którym widać elegancką trumnę francuską skrzypce zdjęcie, na którym widać ozdobną trumnę niemiecką zdjęcie, na którym widać trumnę polską premium