Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

KRZYŻE NA POMNIK

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wzorów krzyży na pomnik wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej kwasoodpornej. Oferujemy jedynie sprawdzone i wysoko jakościowe krzyże nagrobkowe produkowane przez firmę Rodlew, która ma ponad 30 letnie doświadczenie w wyrobach ze stali nierdzewnej.

Krzyże metalowe stanowią niezwykle elegancki dodatek na pomniku. Podkreślają wyjątkowy i osobisty charakter nagrobka. W ofercie znajdą Państwo prawie 100 różnych wzorów krzyży, zarówno nowoczesne krzyże nagrobkowe wykonane z prostych płaskowników metalowych, które idealnie będą pasowały na nowoczesne nagrobki oraz krzyże z różnego rodzaju ozdobnymi dodatkami.

Katalog oferowanych krzyży zawiera m.in. proste wzory, krzyże z wizerunkiem Pana Jezusa, krzyże z różnego rodzaju motywami kwiatowymi takim jak róże, lilie czy słoneczniki. W ofercie, również ekskluzywne krzyże z kryształami na pomniki premium.

Wszystkie dostępne w ofercie krzyże na pomnik cechuje wysoka trwałość na warunki atmosferyczne, odporność na rdzewienie oraz gwarancja zachowania pierwotnego wyglądu na wiele lat. Wszystkie modele dostępne są w różnych wymiarach oraz w dwóch rodzajach wykończenia: polerowane lub matowe.

Możliwość wykonania nagrobka z każdym z poniższych wzorów.

Dzięki współpracy z firmą Rodlew QMD, decydując się na realizację nagrobka w naszej firmie, gwarantujemy rabat od detalicznej ceny producenta na wszystkie wyroby.

Informujemy, że nie prowadzimy aktualnie sprzedaży wysyłkowej akcesoriów nagrobkowych.

Krzyże nagrobkowe wzory

Poniżej zaprezentowane są dostępne w naszej ofercie krzyże nagrobkowe wykonane ze stali nierdzewnej.