Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

NAGROBKI POJEDYNCZE - WZORY

Poniżej znajdą Państwo zrealizowane przez Zakład Kamieniarski ANSYMA nagrobki pojedyncze.

Wykonanie poniżej zaprezentowanych wzorów nagrobków pojedynczych z dowolnego granitu dostępnego w ofercie oraz według ustalonych z klientem wymiarów. Realizacja nagrobka z dowolnie wybraną tablicą nagrobkową z naszej oferty oraz z różnego rodzaju akcesoriami nagrobkowymi w tym m.in. krzyże metalowe, zdjęcia porcelanowe, zdjęcia na krysztale oraz wazony granitowe. Możliwość montażu ławki przy grobie.

Standardowo montaż nagrobka granitowego na wylewanym fundamencie betonowym. Opcjonalnie wedle życzenia klienta wykonanie wokół pomnika obrzeża granitowego z elementów antypoślizgowych płomieniowanych.

Oprócz zaprezentowanych poniżej wzorów nagrobków pojedynczych, jesteśmy w stanie wykonać nagrobek w oparciu o pomysł klienta oraz indywidualny projekt.

Montaż nagrobków granitowych na cmentarzach w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie, Czeladzi, Wojkowicach Kościelnych, Chruszczobrodzie, Ciągowicach, Niegowonicach, Siewierzu, Preczowie, Sarnowie oraz Psarach.

Po uzgodnieniu z klientem możliwość realizacji nagrobka również na innych cmentarzach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszej siedziby.

NASZE REALIZACJE
NAGROBKÓW POJEDYNCZYCH

pomnik wykonany z granitu orion elegancki nagrobek z rzeźbioną tablicą pomnik z płaskorzeźbą nagrobek wykonany z ciemnej impali nagrobek z jasnego granitu nagrobek z dużym krzyżem pomnik z ciemnego granitu pomnik z wazą granitową pomnik z rzeźbionymi rózami pomnik granitowy z krzyżami nagrobek wykonany z czerwonego granitu nagrobek granitowy gnejs nagrobek granitowy z falowanymi płytami pomnik premium z granitu pomnik z granitowym krzyżem nagrobek granitowy luksusowy z szweda nagrobek z brązowego granitu prosty minimalistyczny nagrobek z ciemnego kamienia nagrobek z wykuwanym portretem matki boskiej nagrobek z jasnego granitu w nowoczesnym stylu nagrobek granitowy fioletowy prosty nagrobek z falowaną tablicą nagrobek Tołkowski nagrobek granitowy ze szwedzkiego kamienia pomnik dwukolorowy nagrobek z nakuwaną tablicą nagrobek, na którym jest wykuty krzyż nagrobek granitowy pojedynczy duzy nagrobek z szarego granitu nagrobek z ładną tablicą tani prosty pomnik granitowy pomnik granitowy z wyciętym krzyżem nagrobek granitowy pojedynczy grób kamienny maly pojedynczy nagrobek nagrobek z granitu pomnik pojedynczy granitowy pomnik pojedynczy nagrobek mały z kamienia nagrobek granitowe na pojedynczą piwniczkę pomnik pojedynczy z kamienia pomnik ciemna impala z rzeźbą pomnik urnowy szwed czarny nagrobek z granitu orion nagrobek granitowy z brązowego kamienia jasny pomnik ciemne tablice nagrobek impala z falowaną tablicą ciemny nagrobek z rzeźbionymi różami nagrobek sama płyta jasny kamień nagrobek brąz królewski pomnik z jasnego granitu z ciemną tablicą